SMMS0650-4R7M
MFR.Part #
SMMS0650-4R7M
JLCPCB Part #
C149582
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6A 8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS