SMNR4012-2R2MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMNR4012-2R2MT
JLCPCB Part #
C135246
Package
SMD,4x4mm
Description
1.76A 104mΩ 2.1A 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS