SMTC201610-1R5MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC201610-1R5MT
JLCPCB Part #
C22463860
Package
0806
Description
1.5uH 2.3A 2.9A 80mΩ Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS