SMMS1040-220M
MFR.Part #
SMMS1040-220M
JLCPCB Part #
C149597
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22uH 4A 66mΩ 6A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS