CRGH2010J22K
MFR.Part #
CRGH2010J22K
JLCPCB Part #
C2135031
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS