VHF100505HQ7N5JT
MFR.Part #
VHF100505HQ7N5JT
JLCPCB Part #
C268322
Description
1.6Ω 200mA 3.7GHz 7.5nH 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS