Q11F1D332MN0B0N0N0
MFR.Part #
Q11F1D332MN0B0N0N0
JLCPCB Part #
C22437648
Package
Plugin,P=10mm
Description
3.3nF 500V Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS