B22E475KT135240230135EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22E475KT135240230135EOY
JLCPCB Part #
C2893468
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4.7uF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS