N06S1B220KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
N06S1B220KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C260725
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.5mm 22pF 5.5mm 5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS