KM2A101MG200A00CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM2A101MG200A00CV016
JLCPCB Part #
C271287
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000hrs@105℃ 100V 100uF 10mm 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS