PC0J471ME080B25CRH
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PC0J471ME080B25CRH
JLCPCB Part #
C240579
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS