0603WAF3400T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAF3400T5E
JLCPCB Part #
C23144
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS