HP05W3J0115T5E
MFR.Part #
HP05W3J0115T5E
JLCPCB Part #
C2774657
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS