TC0525B1333T5J
MFR.Part #
TC0525B1333T5J
JLCPCB Part #
C517706
Description
133kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS