0805W8J0104T5E
MFR.Part #
0805W8J0104T5E
JLCPCB Part #
C25611
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS