RCA05160KFLF
MFR.Part #
RCA05160KFLF
JLCPCB Part #
C22356766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS