0603WAF280JT5E
MFR.Part #
0603WAF280JT5E
JLCPCB Part #
C22973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS