AS0606J0823T5E
MFR.Part #
AS0606J0823T5E
JLCPCB Part #
C560635
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mW 82kΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS