ME2108A36M3G
MFR.Part #
ME2108A36M3G
JLCPCB Part #
C236802
Package
SOT-23
Description
-25℃~+85℃@(TA) 1 180kHz 3.6V 400mA 900mV~6.5V Boost Boost Built-in No SOT-23 DC-DC Converters ROHS