ELXZ630ETC151MH20D
MFR.Part #
ELXZ630ETC151MH20D
JLCPCB Part #
C2166523
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 20mm 210mΩ 276mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS