EKZE500ETD101MHB5D
MFR.Part #
EKZE500ETD101MHB5D
JLCPCB Part #
C5113767
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 13mm 289.6mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS