EKZE350ETD271MH20D
MFR.Part #
EKZE350ETD271MH20D
JLCPCB Part #
C2165522
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 20mm 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 41mΩ 625mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS