MD50S08M1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD50S08M1
JLCPCB Part #
C20601931
Package
M1
Description
-40℃~+150℃ 1.5V@150A 200uA@800V 460A 50A 800V Three-Phase Rectifier M1 Bridge Rectifiers ROHS