RL0603E018M015K
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL0603E018M015K
JLCPCB Part #
C20963
Package
0603
Description
-55℃~+85℃ 0.15pF 1 18V 1uA 50V ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS