RL0402E012M015K
Extended
- Manufacturer
- RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
- MFR.Part #
- RL0402E012M015K
- JLCPCB Part #
- C20943
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+85℃ 0.15pF 1 12V 1uA 50V ESD IEC 61000-4-2 0402 Varistors ROHS