RLM102-501M
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLM102-501M
JLCPCB Part #
C2935590
Package
SMD,5x2.8mm
Description
-45℃~+85℃ 100MΩ 1kA 1pF 500V ±20% SMD,5x2.8mm Glass Discharge Tubes ROHS