LM3674MFX-1.875/NOPB
MFR.Part #
LM3674MFX-1.875/NOPB
JLCPCB Part #
C2072130
Description
-30℃~+85℃@(TA) 1 1.875V 2.7V~5.5V 2MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS