IS61WV5128BLL-10KLI-TR
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS61WV5128BLL-10KLI-TR
JLCPCB Part #
C2065598
Package
SOJ-36
Description
-40℃~+85℃ 10mA 10ns 2.4V~3.6V 45mA 4Mbit Parallel Port (Parallel) SOJ-36 SRAM ROHS