EMZL250ARA221MHA0G
MFR.Part #
EMZL250ARA221MHA0G
JLCPCB Part #
C6944970
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 160mΩ@100kHz 220uF 25V 300mA@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS