EKHS501VSN331MR50S
MFR.Part #
EKHS501VSN331MR50S
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3738A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 500V 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS