E36L501CLN212ME79U
MFR.Part #
E36L501CLN212ME79U
Description
-40℃~+85℃ 2100uF 31.8mm 500V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS