E36F401CGN342MEB7Q
MFR.Part #
E36F401CGN342MEB7Q
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3400uF 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS