EGPA250ELL122MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPA250ELL122MK20S
JLCPCB Part #
C5113431
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.092A@120Hz 12.5mm 1200uF 20mm 25V 3000hrs@125℃ 44mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS