EKY-500EC3331MJ20S
MFR.Part #
EKY-500EC3331MJ20S
JLCPCB Part #
C5157043
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 330uF 50V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS