E36D101CPN303UEE3U
MFR.Part #
E36D101CPN303UEE3U
JLCPCB Part #
C20232858
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 143mm 30000uF 31.8mm 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS