E36D451LPN222TEE3Q
MFR.Part #
E36D451LPN222TEE3Q
JLCPCB Part #
C20232950
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 2200uF 31.8mm 450V 76.2mm Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS