EMLK350ARA220MF61G
MFR.Part #
EMLK350ARA220MF61G
JLCPCB Part #
C5633180
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-25℃~+105℃ 22uF 35V 42mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS