NDS36PBA-20ET TR
Extended
Manufacturer
Insignis Technology Corporation
MFR.Part #
NDS36PBA-20ET TR
JLCPCB Part #
C20193980
Package
FBGA-54(8x8)
Description
0℃~+70℃ 200MHz 256Mbit 3V~3.6V FBGA-54(8x8) SDRAM ROHS