IPQC60R017S7AXTMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPQC60R017S7AXTMA1
Description
-40℃~+150℃ 116pF 17mΩ 196nC@12V 30A 4.5V@1.89mA 500W 600V 7.37nF - MOSFETs ROHS