BSC070N10NS5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSC070N10NS5ATMA1
JLCPCB Part #
C151549
Package
PG-TDSON-8(6x5)
Description
100V 3.8V@50uA 7mΩ@10V,40A 80A 83W N-Channel PG-TDSON-8(6x5) MOSFETs ROHS