FP15R06W1E3B11BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FP15R06W1E3B11BOMA1
Description
-40℃~+150℃ 22A 2V@15V,15A 600V 81W 830pF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS