RM43F3902CT-U
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM43F3902CT-U
JLCPCB Part #
C20180648
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS