DE6B3KJ221KB4BE01J
MFR.Part #
DE6B3KJ221KB4BE01J
JLCPCB Part #
C20041514
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 300V X1、Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS