BLM18AG221SN1D
MFR.Part #
BLM18AG221SN1D
JLCPCB Part #
C88971
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 250mΩ 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS