DE1B3RA101KA4BH01F
MFR.Part #
DE1B3RA101KA4BH01F
JLCPCB Part #
C6932174
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS