SMLJ36AHE3A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ36AHE3A-TP
JLCPCB Part #
C19996214
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 44.2V 51.6A 58.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS