SMCJ26AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ26AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19995520
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 31.9V 35.7A 42.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS