SMF16CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF16CA-TP
JLCPCB Part #
C19995597
Description
-65℃~+175℃ 16V 19.7V 1uA 200W@10/1000us 26V 7.7A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS