SLD30CA-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD30CA-AP
JLCPCB Part #
C19992487
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 123A 30V 36.8V 48.4V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS