SLD28CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SLD28CA-TP
JLCPCB Part #
C19992483
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 131A@10/1000us 28V 34.4V 45.4V 6kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS